mums svarbu - Alytaus laisvųjų krikščionių bažnyčia

Direkt zum Seiteninhalt

Hauptmenü:

apie musMes norime būti patraukli ir myliniti bažnyčia, kuri padėda žmonėms atrasti santykį su Dievu, kad neštų vaisių Jo šlovei.

... bažnyčia nėra "pati nuobodžiausia vieta pasaulyje", ji gali atsakyti į svarbiausius gyvenimo klausimus.

...
pamaldos turėtų būti šiek tiek šiuolaikiškesnės, aktualios 21-ojo amžiaus žmogui. Todėl pamaldose mes nesiekiame vien laikytis senų tradicijų, bet stengiamės panaudoti ir modernias priemones.

...
šlovinimas turėtų būti šiuolaikiškas. Pas mus nėra tradicinių bažnytinių vargonų, vietoj jų grojame gitaromis, elektr. pianinu, bosinė gitara,elektr. būgnais, perkusijos instrumentais ir giedame šiuolaikiškas giesmes. Mes norime, kad mūsų muzika ir giedojimas būtu aktualus ir naujas, nekeičiant jo tikslo - išreikšti mūsų meilę Dievui.

...
Dievo žodis - Biblija yra aktuali mūsų gyvenimui ir šiandien. Per Bibliją mes galime suprasti vertę ir atsakomybę kurią mes turime Dievo akyse. Dievo žodis padeda kaip atrasti ir pradėti gyventi pilnavertišką gyvenimą. Todėl stengiamsi, kad pamokslai būtų aktualūs, ir padedantys pritaikyti Biblijos tiesas kasdieniniame gyvenime. Pamokslas turėtų žmogų padrąsinti ir įkvėpti pasitikti savaitę su nauja energija ir viltimi.

...
bendruomenėjė
mes galime iš kiekvieno daug pasimokyti, todėl po pamaldų skiriame laiko bendravimui, pasivaišinimui, artimesniam susipažinimui.


Zurück zum Seiteninhalt | Zurück zum Hauptmenü