PAGALBA UKRAINAI - ALKB Alytaus laisvųjų krikščionių bažnyčia

Direkt zum Seiteninhalt

Sveiki,
 
trumpas reziume paramos kelionių Ukrainos bažnyčioms.
 
Būtų gerai, kad kažkokiu būdu tai ištransliuotumėte savo bažnyčiose.
 
Ačiū!
 
 
Šiuo metu vyksta antroji, Laisvųjų krikščionių bažnyčių paramos Ukrainos menonitų bendruomenėms, kelionė.
 
Džiaugiamės, kad prie paramos Ukrainai perkant reikalingus daiktus, priemones, maistą ar aukojant savo finansus, prisideda daug daugiau žmonių, organizacijų nei tik LKB bendruomenės.
 
Žmonių dosnumas, susitelkimas ir vienybė tiesiog stebina. Pirmąją kelionę, daug paramos daiktais buvo surinkta Vilniuje, vėliau prisijungė automobilis su parama iš Klaipėdos ir galiausiai vienas automobilis prisijungė Slovakijoje iš Kauno. Bažnyčios žmonėms Ukrainoje buvo perduota 8500 eur. kuriuos visi jūs aukojate. Ačiū kiekvienai LKB bažnyčiai už indėlį.
 
 
Dabar važiuojantys perduos dar 5660 eur. Šiai kelionei per Multiply Vokietijoje (Johann Matthies) pinigus paaukojo ir broliškos bažnyčios iš Congo bei Ispanijos.
 
Antrai kelionei didžioji dalis daiktų buvo paaukota Šiaulių bažnyčioje, kur pastorius Valdas paliudijo apie Ginkūnų bendruomenės žmonių dosnumą ir aktyvumą suteikiant paramą Ukrainos bažnyčioms.
 
Šiuo metu kelionėje yra trys busiukai, kurie taip pat atgal parveš žmones į Lietuvą.
 
Nors niekas nenorime tokio pobūdžio misijos, tačiau per ją matome kaip Dievas sutelkia, padrąsina ir atveria žmonių širdis. Ukrainos žmonėms šiuo metu toks palaikymas ypatingai svarbus.
 
Suprantame, jog Laisvųjų Krikščionių bažnyčia visiems Ukrainiečiams nepadės. Prasidėjus karui Broliškųjų Menonitų asociacijos vadovo paklausėme kokia parama reikalinga. Jie pasakė apie savo skausmus ir poreikius, mes iš savo pusės bendradarbiaudami su kitomis organizacijos sieksime padėti tiek kiek galėsime ir sugebėsime, pagal savo išgales.
 
 
Todėl šiuo metu LKB atidarė specialiai finansinei paramai Ukrainai rinkti skirtą vieną sąskaitą.
 
 
Laisvųjų krikščionių bažnyčia
 
Banko sąskaita: LT887300010171452665
 
Mokėjimo paskirtis: Parama UA
 
 
Kviečiame prisidėti toliau finansiškai bei renkant fb LKB puslapyje nurodytas priemones.
 
Grįžus antrai grupei, toliau planuosime kitas keliones pagal tai kiek reikalingos paramos surinksime ir pagal situaciją pačioje Ukrainos šalyje.
 
Kas turi patirties vairuoti autobusiuką ir norėtumėte paaukoti savo laiką bei finansu tokiai kelionei, gali apie pranešti savo bažnyčios vadovams.
 
Paramos vežimo kelionėms koordinuoja Sigitas Rušinskas +37068627810
 
Paramos Ukrainos žmonėms atvykusiems į LKB bendruomenes koordinuoja Rita Laurinavičienė administracija@lkb.lt arba 867884114.
 
 
Informaciją apie keliones rasite FB LKB puslapyje.
 
https://www.facebook.com/LaisvujuKrikscioniuBaznycia/posts/1884106548442568?notif_id=1647718162828929&notif_t=page_post_reaction&ref=notif
 
 
Taip pat toliau kviečiame dalyvauti maldoje už Ukrainą, kiekvieną vakarą 22:00 val. per ZOOM.
https://us02web.zoom.us/j/4537208515...
Meeting ID: 453 720 8515
Passcode: 111
 
 
 
Kristuje,
 
 
Gediminas Dailydė
 
e. gediminas.dailyde@gmail.com
 
m. +37062077604
Zurück zum Seiteninhalt